Solution Fine Art Oslo 310 gsm136,97 €
S DPH

Fine Art Oslo - umělecký papír

Fine Art Oslo je unikátní výrobek určený pro umělce a fotografy, kteří ocení mimořádnou tiskovou kvalitu a přesnou reprodukci detailů. Papír má polomatný perleťový povrch, který vynikajícím způsobem odráží barvy díky své přirozené bělosti, která přidává hloubku a autentičnost. Fine Art Oslo je ideální volbou pro práce, které vyžadují přirozenou a věrnou reprodukci barev.

Fine Art Oslo je vyrobeno z 100% alfa celulózy, neobsahuje optické zjasňovače ani kyseliny. To zaručuje tisk v muzejní kvalitě s vysokou odolností proti stárnutí. Papír je kompatibilní s pigmentovými a barvivovými inkoustovými systémy.

Velikost
množství

  Platební metody

Na místě v hotovosti, bankovním převodem nebo on-line pomocí platební brány COMGATE.

  Reklamační řád

Podmínky reklamace se řídí platnými zákony a najdete je v Obchodních podmínkách DOT OR NOT.

Cairo Rag Natural White 260 - je přirozeně bílý papír vyrobený ze 100% bavlny. Zaručuje archivní standardy. Díky prvotřídnímu matnému inkoustovému coatingu splňuje nejvyšší průmyslové standardy, pokud jde o denzitu, barevný gamut, odstupňování barev a ostrost obrazu, přičemž zachovává zvláštní nádech a pocit originálního uměleckého papíru. Kompatibilní s pigmentovanými a barvivovými inkoustovými systémy.

PSH-061OS310-15

Specifikace

Složení
Alfa celulóza
Povrch
Polomatný
Hmotnost
310 g/m2
Typ
Fine Art
Délka role
15 m

Specifické reference

16 dalších produktů