PRODEJ DOPLŇKŮ

Vertikální řezačka Inblade řeže všechny tuhé a polotuhé materiály, kompozit Dibond a dokonce je idealní pro řezaní skla. Lineární vedení ložisek v kombinaci s robustní konstrukcí zaručuje přesný a hladký řez všech materiálů. Systém výměnných řezných hlav nabízí snadno použitelné řešení pro uchycení všech dostupných řezných hlav a je připraven k použití s novými nástroji vyvinutými v budoucnu. Řezací stroje španělské značky INGLET pro řezaní skla a KAPA desek.
Nová řada řezacích lišt InBest byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby uspokojila všechny požadavky na řezání široké škály grafických materiálů; od nejjemnějšího pružného materiálu až po jakýkoli polotuhý materiál.
Jedinečná vlastnost použití lineárního ložiskového systému pro vedení řezací hlavy zaručuje vynikající výkon a extrémní přesnost, kterou nemá žádná jiná řezačka na trhu.

Řezací stroje INGLET | ŘEZANÍ SKLA | desek KAPA a DIBOND

PRODEJ DOPLŇKŮ

Aktivní filtry

INBEST PRO řezací nůž

Stolní nůž INBEST

Řada nožů InBest byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby uspokojila všechny požadavky na řezání široké škály materiálů; od nejjemnějších pružných až po jakékoli pevné materiály použávané pro adjustaci a rámování.

1 681,90 € Cena

Prodlužovací nástavec pro INBLADE

Nástavec pro nůž INBLADE

Prodloužení horizontálního ramene o 1 metr pro INBLADE. Je vybaveno milimetrovou stupnicí a lze jej namontovat na pravou nebo levou stranu stroje Inblade. 

240,64 € Cena

Laserový paprsek pro INBLADE

Laser pro nůž INBLADE

Laserový paprsek pro nože INBLADE ukazuje tenkou červenou linku a umožňuje tak lepší vizualizaci budoucího řezu. 

552,17 € Cena