Filtrovat podle

Rámy BARTH

Rámy BARTH

Složení

Složení

Barva

Barva

Velikost

Velikost

Sklo

Sklo

PRODEJ RÁMŮ

RÁMY NA VELKÉ A MALÉ FOTKY

Hotové Výměnné Rámy

Prodej hotových rámů BARTH, vyrobených firmou LARSON JUHL v Českém Krumlově. Naše rámy jsou synonymem vynikající kvality a pečlivého řemeslného zpracování. Jsou vyrobeny z prvotřídního hliníku nebo dřeva, aby vyhověly vašemu vkusu a potřebám.

Proč si vybrat  kvalitní výměnné rámy Barth? Naše rychlorámy jsou nejenom dokonale zpracované, ale také nabízíme fantastickou cenu. V našem sortimentu najdete rámečky vyrobené s vášní a precizí, které dodají vašim fotografiím, uměleckým dílům nebo pamětním předmětům ten pravý rám.

Nabízíme také možnost výběru mezi 2 různými variantami skel, včetně galerijního skla s vysokou ochranou proti UV záření a antireflexním povlakem. Tato muzeální skla nejen chrání vaše umělecké dílo před UV zářením, ale také zajišťují optimální viditelnost bez odrážení světla.

Rámování fotografií a uměleckých děl v našich rámech BARTH je snadné a intuitivní. Každý rám je navržen tak, aby dokonale obklopoval vaše dílo a zvýrazňoval jeho krásu. Kromě toho jsou naše rámečky pečlivě zabezpečeny pro dopravu, abyste si mohli být jisti, že dorazí k vám v bezchybném stavu.


Rámy BARTH mají široký záběr profilů, tudíž i využití od základního domácího rámování přes profesionální výstavy, včetně možností 3D rámování objektů, dresů, trikotů, medailí, apod. obsahují vymezovací hranolek mezi sklem a deskou. Přítlačné sponky jsou nerezové a sestavu doplňuje PH neutrální 200g podkladový papír.RÁMY NA FOTKY A GRAFIKU | ANTIREFLEXNÍ SKLO | RÁMY BARTH

PRODEJ RÁMŮ

Aktivní filtry

Hotový rám BARTH série 916: Zlatá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Zlatý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Wengé

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Wengé dýha na hliníkovém rámu. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Vlašský ořech

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dýha z vlašského ořechu na hliníkovém rámu. Nejprodávanější profil z celé kolekce,rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Šedá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Šedý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Stříbrná

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Stříbrný hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

12,30 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Přírodní bílá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Přírodně bílý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Popelavě černá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Popelavě černý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Mahagon Sapele

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Mahagonová dýha na hliníkovém rámu. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Kartáčovaný světlý bronz

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Světle bronzový kartáčovaný hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

14,03 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Kartáčovaný bronz

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Kartáčovaný bronzový hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

14,03 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Kartáčované stříbro

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Kartáčovaný stříbrný hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

14,03 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Kartáčovaná černá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Kartáčovaný černý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

14,03 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Javor

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Javorová dýha na hliníkovém rámu. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Dub přírodní

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Přírodní dubová dýha na hliníkovém rámu. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Červená

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Červený hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Černý lak

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Černý lakovaný hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Černá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Černý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Bílý dub

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Bílá dubová dýha na povrchu hliníkového rámu. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

16,95 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Bílá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Bílý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 820: Žlutý topol

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dřevěný rám ze žlutého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

48,12 € Cena