PRODEJ RÁMŮ

Rámy BARTH jsou vyrobeny z dřevěného masivu nebo čistého hliníku, vyrobeno v ČR. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standardní nabídky konkurenčních rámů. Rámy mají široký záběr profilů, tudíž i využití od základního domácího rámování přes profesionální výstavy, včetně možností 3D rámování objektů, dresů, trikotů, medailí, apod. obsahují vymezovací hranolek mezi sklem a deskou. Sklo je v nabídce jako obyčejné sklo a nebo galerijní sklo Clarity UV 70%. Přítlačné sponky jsou nerezové a sestavu doplňuje PH neutrální 200g podkladový papír.VÝMĚNNÉ RÁMY NA FOTKY A GRAFIKU | ANTIREFLEXNÍ SKLO | RÁMY BARTH

PRODEJ RÁMŮ

Aktivní filtry

Hotový rám BARTH série 210: Jasan, rámování fotografií, klip rám, obrazove ramy
  • Nové

Hotový rám BARTH série 210: Jasan

Jasanový dřevěný rám. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

14,00 € Cena

Hotový rám BARTH série 209: Křídový topol

Dřevěný rám z křídového topolu. Precizně zpracovaná kolekce rámů BARTH. Sklo má zabroušené hrany pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

19,31 € Cena

Hotový rám BARTH série 209: Popelavě černá

Popelavě černý dřevěný rám. Precizně zpracovaná kolekce rámů BARTH. Sklo má zabroušené hrany pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

18,32 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Popelavá

Dřevěný rám s popelavým povrchem. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

14,99 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Bílý dub

Bílý dubový dřevěný rám. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

15,55 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Křídový topol

Dřevěný rám z křídového topolu. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

18,64 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Popelavě bílá

Dřevěný rám s popelavě bílým povrchem. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

20,92 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Bílý topol

Dřevěný rám z bílého topolu. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

18,64 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Javor

Javorový dřevěný rám. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

15,55 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Vlašský ořech

Dřevěný rám z vlašského ořechu. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

20,92 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Popelavě černá

Dřevěný rám s popelavě černým povrchem. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

18,64 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Žlutý topol

Dřevěný rám ze žlutého topolu. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

14,99 € Cena

Hotový rám BARTH série 215: Křídový topol

Dřevěný rám z křídového topolu. BARTH je exkluzivní značka rámů. Tento profil 40 mm široký a 22 mm vysoký je prakticky nezničitelný. Ideální pro putování po výstavách a stále se stěhujících expozicích.

39,86 € Cena

Hotový rám BARTH série 810: Černý topol

Dřevěný rám z černého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

63,43 € Cena

Hotový rám BARTH série 810: Žlutý topol

Dřevěný rám ze žlutého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

43,19 € Cena

Hotový rám BARTH série 820: Černý topol

Dřevěný rám z černého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

77,69 € Cena

Hotový rám BARTH série 820: Žlutý topol

Dřevěný rám ze žlutého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

49,74 € Cena