PRODEJ PAPÍRU

Specializujeme se na prodej kvalitních tiskových médií pro tisk fotografií a grafik. V této sekci najdete široký výběr materiálů, které jsou ideální pro tisk Limitovaných edic, Fine Art fotografií, nebo tisk na plátno a archivní papíry. Věříme, že si v naší nabídce určitě vyberete to správné médium pro Vaše potřeby.
Spolupracujeme se světoznámými výrobci, jako jsou INNOVA a SOLUTION, aby byla naše nabídka co nejširší a pokryla nejrůznější požadavky našich zákazníků. S těmito značkami jsme v pravidelném kontaktu a sledujeme nejnovější trendy a technologie, abychom Vám mohli nabídnout ty nejširší možnosti.

PAPÍR PRO TISK FOTOGRAFIÍ a GRAFIK

PRODEJ PAPÍRU

Aktivní filtry

Solution Daily Glossy RC 240 gsm

Daily Glossy RC 240 - Hladký fotografický papír s lesklým povrchem se vyznačuje rychle schnoucím povrchem, má vysokou barevnou konzistenci a navozuje dojem tradičního fotografického tisku.

9,97 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 255 gsm

Glossy RC 255 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii. Má velmi rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

IYT102 YouTac Textile ES 300 gsm

YouTac Textile ES 300 - Zářivě bílá lepicí textilní folie, kompatibilní s ekosolventem, latexem nebo UV inkoustem, s inteligentním lepidlem YouTac®, které zajišťuje mnohonásobné použití a nezanechává žádné stopy na povrchu.  

233,71 € Cena

IFA-39 FibaPrint® White Matte 280 gsm

FibaPrint® White Matte 280 - Zářivě bílý matný umělecký papír se vyznačuje archivními parametry s technologií krystalové vrstvy, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviva i pigmentu.

29,67 € Cena

IFA-14 Smooth Cotton High White 315 gsm

Smooth Cotton High White 315 - Jemná luxusní textura s povrchovou úpravou pro inkoustové tiskárny. Tento papír je jedním z nejoblíbenějších archivních papírů pro digitální výtvarné umění od firmy Innova.

49,83 € Cena

Solution Daily Luster RC 240 gsm

Daily Luster RC 240 - Hladký fotografický papír s lesklým povrchem je ihned po tisku suchý, má vysokou barevnou konzistenci. Svým vzhledem navozuje dojem z tradičního fotografického tisku.

9,97 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 300 gsm

Glossy RC 300 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii s hladkým lesklým povrchem. Má rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

11,72 € Cena

Solution Fine Art SMOOTH ROYAL 300 gsm

Solution Fine Art Smooth Royal - Zářivě bílý, matný papír. 100% bavlněný papír. Hladká povrchová struktura. Velmi vysoká voděodolnost. Nejvyšší průmyslové standardy týkající se hustoty, barevného gamutu, gradace barev a ostrosti obrazu. Garantuje archivní standardy

44,41 € Cena

IYT101 YouTac Textile AQ 280 gsm

YouTac Textile AQ 280 - Zářivě bílá lepicí textilní folie, kompatibilní s ekosolventem, latexem nebo UV inkoustem, s inteligentním lepidlem YouTac®, které zajišťuje mnohonásobné použití a nezanechává žádné stopy na povrchu.

161,70 € Cena

IFA-49 FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 gsm

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 - Vysoce bílý, ultra hladký lesklý digitální umělecký papír v archivní kvalitě s technologií krystalové vrstvy FibaPrint®, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami s pigmentovým i barvivovým inkoustem. 

39,55 € Cena