PRODEJ PAPÍRU

Specializujeme se na prodej kvalitních médií pro tisk fotografií. Ať už tisknete Limitované edice, Fine Art fotografie, nebo dáváte radši přednost tisku na plátno, nebo archivním papírům, u nás si určitě vyberete. Vybrat si můžete z širokého portfolia značek INNOVA a SOLUTION.

PRODEJ PAPÍRU

Počet produktů: 59

Zobrazení 1-20 z 59 položek

Aktivní filtry

Solution Daily Glossy RC 240 gsm

Hladký fotografický papír s lesklým povrchem se vyznačuje rychle schnoucím povrchem, má vysokou barevnou konzistenci a navozuje dojem tradičního fotografického tisku.

6,88 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 255 gsm

Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii. Má velmi rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

IFA-14 Smooth Cotton High White 315 gsm

Jemná luxusní textura s povrchovou úpravou pro inkoustové tiskárny. Tento papír je jedním z nejoblíbenějších archivních papírů pro digitální výtvarné umění od firmy Innova.
49,83 € Cena

Solution Daily Luster RC 240 gsm

Hladký fotografický papír s lesklým povrchem je ihned po tisku suchý, má vysokou barevnou konzistenci. Svým vzhledem navozuje dojem z tradičního fotografického tisku.

6,88 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 300 gsm

Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii s hladkým lesklým povrchem. Má rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

11,72 € Cena

Solution Fine Art SMOOTH ROYAL 300 gsm

Solution Fine Art Smooth Royal - Zářivě bílý, matný papír. 100% bavlněný papír. Hladká povrchová struktura. Velmi vysoká voděodolnost. Nejvyšší průmyslové standardy týkající se hustoty, barevného gamutu, gradace barev a ostrosti obrazu. Garantuje archivní standardy

44,41 € Cena

IFA-04 Smooth Cotton High White 215 gsm

Tento papír je ideální volbou pro fotografy, kteří hledají čistý povrch bez textury pro své snímky. Vysoce bílý, hladký povrch je kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na vodní bázi s pigmentem a nebo barvivem.
35,60 € Cena

IFA-22 Etching Cotton Rag 315 gsm

Jemně zrnitý matný povrch tohoto bavlněného hadrového uměleckého papíru kopíruje tradiční leptané povrchy a 100% bavlněný základ poskytuje přirozený tón a pocit kvality.
49,83 € Cena

Solution Canvas Polycotton Matt 380 gsm

Saténový povrch s vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii. Velmi rychle schnoucí povrch. Široká barevná škála. Vzhled a dojem tradičního fotografického tisku.

67,19 € Cena

Solution Daily Matt 170 gsm

Solution Daily MATT 170návin role - 30 metrů papíry a samolepicí fólie, pro každodenní použiti ve fotoateliérech a reklamních agenturách.
Navrženo pro všechny plno-barevné fotografie a grafiku. 

14,94 € Cena

Solution Prestige Luster RC 255 gsm

Saténový povrch s poměrně vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii s velmi rychle schnoucím povrchem. Široká barevná škála a pocit tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena