KDE KVALITNĚ ZARÁMOVAT FOTKU V PRAZE?
Kde kvalitně zarámovat fotku v Praze?
Fotografie nebo grafiku rádi Vám zarámujeme nebo adjustujeme na lehčené desky SMART-X a hliníkové sendvičové desky DIBOND, DILITE a IMAGEBOND. Fotografie vytištěné na plátně napínáme na blindrám. Nabízíme kompletní sortiment hliníkových a dřevěných rámů renomované německé firmy NIELSEN a americké společnosti LARSON-JUHL /dříve LIRA/ vyráběné v Českém Krumlově .

 


DŘEVĚNÉ RÁMY

Dřevěné profily firmy LARSON-JUHL a Nielsen odrážejí klasiku a aktuální designové trendy. Jedním ze zásadních hledisek při výběru do skladové nabídky firmy je i kvalita použitého materiálu a povrchové úpravy. Ne nadarmo jsou dodavateli firmy přední světoví výrobci a to jak z Itálie a Španělska, tak i z Portugalska, nebo Spojených států. Tato skutečnost je také zárukou ekologických postupů při výrobě dřevěných profilů a to jak z hlediska certifikovaného získávání dřevěné hmoty, tak použití nejnovějších ekologických prostředků povrchové úpravy. Novinky jsou každoročně zařazovány po důkladném zvážení všech okolností ve spolupráci s předními odborníky na moderní design i klíčovými zákazníky firmy.

 
RÁMY NIELSEN

NIELSEN - profily této značky jsou absolutní špičkou, zejména díky unikátní technologii „tažení" lišt z téměř 100% hliníku, následného předepnutí a „zmrazení" - jsou vyráběny společností Nielsen Design Europe. Elektronicky řízené eloxační a lakovací linky zajišťují tu nejlepší povrchovou úpravu a barevnou vyrovnanost lišt. Profily jsou velice pevné, nosné a stálobarevné. Aluminiové rámovací profily Nielsen jsou skutečným pojmem ve světě moderního designu.

 

ALUMINIOVÉ RÁMY

Rámování a prodej rámů. Když myslíte na kvalitu, myslete na BARTH od Larson-Juhl. Rámy BARTH jsou vysoce kvalitní a ručně vyráběné rámy se sklem a nosnou deskou. BARTH je považován za měřítko v konfekčních rámech, a to jak dřevěných, tak hliníkových profilů. Viditelná kvalita BARTH je vidět v dokonalých rozích, křišťálově čistém skle a čistých designech. „Pod kapotou“ jsou vysoce kvalitní materiály a komponenty, které zaručují trvalý produkt, který vydrží po celý život. Opticky čiré sklo nebo CLARITY AR-Glass. 200gr/m2 Šedo-bílý intarzovaný papír vyrobený ze 100% Alfa celulózy, bez kyselin, bez ligninu, pufrovaný 4% uhličitan vápenatý. Pružiny a spony z vysoce kvalitní nerezové oceli. Eukalyptová nosná deska FSC o vysoké hustotě 3 mm.VÝMĚNNÉ RÁMY BARTH

„Rychlorámy" jsou výrobkem pro okamžité rámování. Určeny zejména pro prostory s často se měnícími instalacemi; domácnost, pro galerijní účely, výstavnictví a nejrůznější prezentace. Rámy jsou v rozích pevně spojeny na některý z klasických formátů. Demontáž rámu, umístění rámovaného objektu (grafiky, fotografie apod.) a jeho zpětná kompletace je velmi jednoduchá, rychlá a zvládne ji i naprostý laik. K výměně rámovaného objektu v rychlorámu není potřeba žádného, natož speciálního nářadí či náčiní.

Rámy a rámečky BARTH od Larson-Juhl mužete si pohodlně vybrat na našem e-shopu.


RÁMOVÁNÍ A PRODEJ RÁMŮ

Obrazový závěsný systém je určen pro zavěšování obrazů rámova­ných v aluminiových a dřevěných profilech. Jednoduchá montáž spolu s účelovostí a praktičností řadí systém dlouhodobě k nejpoužívanějším a nejoblíbenějším v Evropě. Pomocí doplňkového sortimentu, který Nielsen dodává, můžete bez problémů zavěsit hotový obraz i méně obvyklými způsoby, jako například na šikmou podkrovní stěnu. Instalace lze i zajistit proti pádu nebo zcizení ve veřejně přístupných prostorách.


Rychlorámy | výměnné rámy | hotové rámečky | kazetové rámy


DOT OR NOT - KVALITNÍ RÁMOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, GRAFIK A OBRAZŮ