Fotografie nebo grafiku rádi Vám zarámujeme nebo adjustujeme na lehčené desky SMART-X a hliníkové sendvičové desky DIBOND, DILITE a IMAGEBOND. Fotografie vytištěné na plátně napínáme na blindrám. Nabízíme kompletní sortiment hliníkových a dřevěných rámů renomované německé firmy NIELSEN.


Dřevěné rámy.
Dřevěné profily firmy Nielsen odrážejí klasiku a aktuální designové trendy. Jedním ze zásadních hledisek při výběru do skladové nabídky firmy je i kvalita použitého materiálu a povrchové úpravy. Ne nadarmo jsou dodavateli firmy přední světoví výrobci a to jak z Itálie a Španělska, tak i z Portugalska, nebo Spojených států. Tato skutečnost je také zárukou ekologických postupů při výrobě dřevěných profilů a to jak z hlediska certifikovaného získávání dřevěné hmoty, tak použití nejnovějších ekologických prostředků povrchové úpravy. Novinky jsou každoročně zařazovány po důkladném zvážení všech okolností ve spolupráci s předními odborníky na moderní design i klíčovými zákazníky firmy.


Aluminiové rámy.
Profily této značky jsou absolutní špičkou, zejména díky unikátní technologii „tažení" lišt z téměř 100% hliníku, následného předepnutí a „zmrazení" - jsou vyráběny společností Nielsen Design Europe. Elektronicky řízené eloxační a lakovací linky zajišťují tu nejlepší povrchovou úpravu a barevnou vyrovnanost lišt. Profily jsou velice pevné, nosné a stálobarevné. Aluminiové rámovací profily Nielsen jsou skutečným pojmem ve světě moderního designu.


Rychlorámy.
Výměnné rámy NIELSEN - „rychlorámy" jsou výrobkem pro okamžité rámování. Určeny zejména pro prostory s často se měnícími instalacemi; domácnost, pro galerijní účely, výstavnictví a nejrůznější prezentace. Rámy jsou v rozích pevně spojeny na některý z klasických formátů, od A4 do A0. Jejich součástí je 2 mm floatove sklo s obroušenými hranami, papírová vložka (u některých typů muzeální kvality) a kvalitní oboustranně lakovaná MDF zadní deska s nanýtovanými zpětnými pery. Demontáž rámu, umístění rámovaného objektu (grafiky, fotografie apod.) a jeho zpětná kompletace je velmi jednoduchá, rychlá a zvládne ji i naprostý laik. K výměně rámovaného objektu v rychlorámu Nielsen není potřeba žádného, natož speciálního nářadí či náčiní. Rychlorámy NIELSEN - kompletní výrobek je opatřen ochrannými papírovými rohy a zataven do ochranné fólie.


Závěsné systémy.
Obrazový závěsný systém je určen pro zavěšování obrazů rámova­ných v aluminiových a dřevěných profilech. Jednoduchá montáž spolu s účelovostí a praktičností řadí systém dlouhodobě k nejpoužívanějším a nejoblíbenějším v Evropě. Pomocí doplňkového sortimentu, který Nielsen dodává, můžete bez problémů zavěsit hotový obraz i méně obvyklými způsoby, jako například na šikmou podkrovní stěnu. Instalace lze i zajistit proti pádu nebo zcizení ve veřejně přístupných prostorách.