Seřazeno podle:
 • FESPA Global Print Expo 2023
  FESPA Global Print Expo 2023
  57 Pohledy

  FESPA Global Print Expo 2023 se bude konat od 23. do 26. května v Messe Munich v Německu. Tato událost je přední evropskou výstavou pro tisk ve velkém formátu, sítotisk, digitální tisk a textilní tisk.Stovky vystavovatelů představí své nejnovější inovace a produkty v oblasti grafiky, dekorace, obalů, průmyslu a textilních aplikací.

  Čti více
 • Nový showroom MARTINA STRANKY
  Nový showroom MARTINA STRANKY
  152 Pohledy

  Připravujeme staré i nové fotografie Martina Stranky pro jeho nový showroom.

  Čti více
 • RÁMY BARTH od Larson-Juhl | Hotové rámy s galerijním sklem
  RÁMY BARTH od Larson-Juhl | Hotové rámy s galerijním sklem
  246 Pohledy

  Rámy BARTH od Larson-Juhl představují nejlepší nabídku hotových rámů na trhu, díky jejich vynikající kvalitě a dokonalému zpracování. Tato tradiční česká značka, která byla dříve známá pod názvem Lira, je nyní jedním z nejuznávanějších výrobců rámovacích systémů na světě.

  Čti více
 • Radiant White 270 - bavlněný papír pro tisk fotografií a grafik
  Radiant White 270 - bavlněný papír pro tisk fotografií a grafik
  33 Pohledy

  Radiant White 270 je přírodně bílý, 100% bavlněný papír s hladkou povrchovou texturou, který garantuje archivní standardy. Photo Rag pro tisk umění.

  Čti více
 • Jak mám připravit data do tisku?
  Jak mám připravit data do tisku?
  770 Pohledy

  Jak mám připravit data do tisku? Ideální vstup představuje digitální obrazový soubor ve formátu TIFF nebo PSD s 16ti bitovou barevnou hloubkou v rozlišení 300 DPI, připraven na Vámi požadovaný rozměr, včetně vloženého ICC profilu Adobe RGB nebo sRGB, bez vrstev úprav a v případě TIFFu bez komprese, nebo s bezztrátovou kompresí LZW.

  Čti více
 • Jak vybrat kvalitní papír pro tisk fotografií ?
  Jak vybrat kvalitní papír pro tisk fotografií ?
  721 Pohledy

  Volba správného papíru pro vaše tisky ovlivní nejen vzhled vašeho obrazu, ale také odolnost s jakou bude odolávat stárnutí v čase. I když barvivové (dye) inkousty mají některé praktické výhody, lze dnes bez obav říci, že lepší parametry z hlediska stálobarevnosti i denzity mají obrazy vytištěné pigmentovým inkoustem. Pigmentový inkoust vyžaduje pro správné zasychání vhodnou povrchovou úpravu papíru, tzv. coating. Kvalitní archivní papír proto musí obsahovat kvalitní coating, vhodný pro potisk...

  Čti více
 • Rámy LARSON - JUHL | české rámy 2
  Rámy LARSON - JUHL | české rámy 2
  401 Pohledy

  1990 - Díky privatizační podmínce reinvestovat veškeré vytvořené zdroje po dobu pěti let od privatizace do rozvoje společnosti byly rozšířeny a modernizovány výrobní kapacity, zavedena řada nových technologií a vybudováno distribuční středisko pro ČR a okolní země. Lira má uzavřený technologický cyklus, který začíná nákupem dřevní hmoty a končí prodejem výrobků. Výroba využívá jak moderních strojních technologií, tak klasických ručních postupů založených na historické tradici. Sortiment...

  Čti více
 • Rámy LARSON - JUHL | české rámy 1
  Rámy LARSON - JUHL | české rámy 1
  638 Pohledy

  Leonard Schönbauer - V roce 1893 zaměstnával Schönbauer již 98 dělníků, továrna měla nejlepší strojní vybavení v porovnání s ostatními konkurenčními firmami na jihu Čech a vyvážela své výrobky nejen do všech oblastí Evropy, ale také do Orientu, Afriky a Austrálie. Výborná kvalita výrobků firmy Schönbauer byla v 80. a 90. letech 19. století oceněna řadou medailí na mezinárodních průmyslových i uměleckých výstavách.

  Čti více
 • LARSON-JUHL - české rámy
  LARSON-JUHL - české rámy
  183 Pohledy

  LARSON-JUHL - české rámyS velkou radosti informujeme, že nastartovali jsme spoluprací s českým výrobcem hotových rámů a rámových profilů - dřív Lira, dnes Larson-Juhl z Českého Krumlova.LARSON JUHL - náš nový dodavatel.Larson-Juhl je přední výrobce a distribut

  Čti více
 • Martin Stranka získal prestižní cenu - IPA 2022
  Martin Stranka získal prestižní cenu - IPA 2022
  858 Pohledy

  Martin Stranka získal prestižní cenu - Photographer of the Year - International Photography Awards™Martine, je to fantastické a šílené zároveň :) Blahopřejeme!!!

  Čti více
 • MARTIN STRANKA - Pop-Up event 
  MARTIN STRANKA - Pop-Up event 
  810 Pohledy

  Nechceme Vám kazit překvapení, tak jen s radostí informujeme, že Martinovy fotografie už jsou zabalené a jedou na zítřejší event. Celé fotografie Vám ukázat nemůžeme, proto vidíte jen několik záběrů z výroby.

  Čti více
 • Pigmentový inkoust je nejlepší volbou pro fine art tisk
  Pigmentový inkoust je nejlepší volbou pro fine art tisk
  562 Pohledy

  Jedna z nejčastějších otázek ohledně profesionálního fine art tisku se týká použitého inkoustu. Pro tisk uměleckých děl, reprodukcí nebo fotografií se používá pigmentový inkoust na vodní bázi. Proč a jaké má alternativy si řekneme v tomto článku.V digitálních velkoformátových tiskárnách se původně používal tzv. solventní inkoust, který obsahoval barvivo a chemikálie, které zajišťovaly správnou fixaci na podklad a dostatečnou odolnost tisku. Tyto chemikálie byly však škodlivé nejen pro obsluhu...

  Čti více
Showing 1 to 12 of 17 (2 Pages)