Fine Art

Solution je značka firmy Falter, která byla založena v roce 1988. Dnes nabízí široké portfolio tiskových médií, inkoustů a dalších potřeb pro tisk. Na produkci papírů spolupracuje se zavedenými evropskými výrobci. Nabízí i pigmentové inkousty, které splňují nejpřísnější požadavky na stálobarevnost tisku. Inkousty Solution se prodávají v recyklovaných kazetách a lze je volně kombinovat s originálními inkousty v rámci jednoho tiskového stroje. Kromě pigmentových inkoustů jsou v nabídce i klasické barvivové (dye), eco-solventní nebo určené do minilabů (drylab). Tisková média od značky Solution se dělí na kategorie Fine Art, Prestige, Daily a Canvas.

Fine Art

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry

Solution Fine Art Cairo Rag Natural white 260 gsm

Solution Fine Art CAIRO RAG is a naturally white paper made of 100% cotton. It guarantees archival standards. With its premium matt inkjet coating Solution Fine Art CAIRO RAG meets the highest industry standards regarding density, colour gamut, colour graduation and image sharpness while preserving the special touch and feel of genuine art paper. Compatible with pigmented and dye inkjet systems.
73,60 € Cena

Solution Fine Art BARYTA 300 gsm

Baryta 300 – a bright white, 100% a-cellulose paper – guarantees archival standards. Its premiumhigh gloss baryta inkjet coating meets the industry standards regarding density, colour gamut, colourgraduation and image sharpness while preserving the special touch and feel of genuine art paper.
27,45 € Cena