Fine Art

Papíry Solution Fine Art splňují všechny archivační standardy a jejich prémiový coating splňuje náročné požadavky průmyslu v oblasti hustoty, barevného gamutu, přechodů barev a ostrosti obrazu. Nejčastěji se používají pro reprodukce fotografických a výtvarných děl, digitální umění, černobílou a barevnou fotografii a limitované edice tisků.

Fine Art

Aktivní filtry

Solution Fine Art SMOOTH ROYAL 300 gsm

Smooth Royal - hladký bavlněný papír

Solution Fine Art Smooth Royal - Zářivě bílý, matný papír. 100% bavlněný papír. Hladká povrchová struktura. Velmi vysoká voděodolnost. Nejvyšší průmyslové standardy týkající se hustoty, barevného gamutu, gradace barev a ostrosti obrazu. Garantuje archivní standardy

44,41 € Cena

Solution Fine Art RADIANT WHITE 270 gsm

Radiant White 270 - bavlněný papír photo rag

Radiant White 270 – přírodně bílý, 100% bavlněný papír s hladkou povrchovou strukturou - photo rag. Zaručuje archivní standardy.

37,12 € Cena
Solution Fine Art PORTO 290 gsm, papír pro pigmentový tisk
  • Nové

Solution Fine Art Porto 290 gsm

Fine Art Porto - přírodně bílý papír

Fine Art Porto je bílý papír z 100% a-cellulosy s texturovaným povrchem, který splňuje archivační normy.

88,17 € Cena
Solution Fine Art DAKAR 300 gsm, prodej papíru pro tisk fotek
  • Nové

Solution Fine Art Dakar 300 gsm

Fine Art Dakar 300 gsm - přírodní papír

Fine Art Dakar 300 gsm - 75% vlákna z cukrové třtiny, 25% bavlna, přírodně bílý

Fine Art DAKAR – přírodně bílý papír s výraznou texturou povrchu – je vyroben ze 75% z vlákna z cukrové třtiny, vedlejšího produktu zpracování cukrové třtiny, a z 25% bavlny. Splňuje nejpřísnější archivační standardy. S jeho prvotřídním matným inkoustovým coatingem splňuje Fine Art Dakar nejvyšší průmyslové standardy v oblasti denzity, barevného gamutu, barevné gradace a ostrosti obrazu, zatímco zachovává speciální pocit z pravého uměleckého papíru. Je kompatibilní s pigmentovými a barvivovými inkoustovými systémy.

22,12 € Cena
Solution Fine Art Oslo 310 gsm, papír pro pigmentový tisk
  • Nové

Solution Fine Art Oslo 310 gsm

Fine Art Oslo - umělecký papír

Fine Art Oslo je unikátní výrobek určený pro umělce a fotografy, kteří ocení mimořádnou tiskovou kvalitu a přesnou reprodukci detailů. Papír má polomatný perleťový povrch, který vynikajícím způsobem odráží barvy díky své přirozené bělosti, která přidává hloubku a autentičnost. Fine Art Oslo je ideální volbou pro práce, které vyžadují přirozenou a věrnou reprodukci barev.

Fine Art Oslo je vyrobeno z 100% alfa celulózy, neobsahuje optické zjasňovače ani kyseliny. To zaručuje tisk v muzejní kvalitě s vysokou odolností proti stárnutí. Papír je kompatibilní s pigmentovými a barvivovými inkoustovými systémy.

136,97 € Cena