SOLUTION

Solution je značka firmy Falter, která byla založena v roce 1988. Dnes nabízí široké portfolio tiskových médií, inkoustů a dalších potřeb pro tisk. Na produkci papírů spolupracuje se zavedenými evropskými výrobci. Nabízí i pigmentové inkousty, které splňují nejpřísnější požadavky na stálobarevnost tisku. Inkousty Solution se prodávají v recyklovaných kazetách a lze je volně kombinovat s originálními inkousty v rámci jednoho tiskového stroje. Kromě pigmentových inkoustů jsou v nabídce i klasické barvivové (dye), eco-solventní nebo určené do minilabů (drylab). Tisková média od značky Solution se dělí na kategorie Fine Art, Prestige, Daily a Canvas.


PAPÍRY A PLÁTNA PRO UMĚLECKÝ TISK | SOLUTION

SOLUTION

Aktivní filtry

Solution Daily Glossy RC 240 gsm

Glossy RC 240 - lesklý papír

Daily Glossy RC 240 - Hladký fotografický papír s lesklým povrchem se vyznačuje rychle schnoucím povrchem, má vysokou barevnou konzistenci a navozuje dojem tradičního fotografického tisku.

9,97 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 255 gsm

Glossy RC 255 - Fotopapír

Glossy RC 255 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii. Má velmi rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

Solution Daily Luster RC 240 gsm

Luster RC 240 - Fotografický papír

Daily Luster RC 240 - Hladký fotografický papír s lesklým povrchem je ihned po tisku suchý, má vysokou barevnou konzistenci. Svým vzhledem navozuje dojem z tradičního fotografického tisku.

9,97 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 300 gsm

Glossy RC 300 - Fotopapír

Glossy RC 300 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii s hladkým lesklým povrchem. Má rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

11,72 € Cena

Solution Fine Art SMOOTH ROYAL 300 gsm

Smooth Royal - hladký bavlněný papír

Solution Fine Art Smooth Royal - Zářivě bílý, matný papír. 100% bavlněný papír. Hladká povrchová struktura. Velmi vysoká voděodolnost. Nejvyšší průmyslové standardy týkající se hustoty, barevného gamutu, gradace barev a ostrosti obrazu. Garantuje archivní standardy

44,41 € Cena

Solution Canvas Polycotton Matt 380 gsm

Canvas Polycotton Matt 380 - plátno

Canvas Polycotton Matt 380 - Saténový povrch s vysokým leskem. Jedno z nejoblíbenějších láten používaných ve fotografii. Velmi rychle schnoucí povrch. Široká barevná škála. Vzhled a dojem tradičního fotografického tisku.

67,19 € Cena

Solution Daily Matt 170 gsm

MATT 170 - matný fotopapír

Solution Daily MATT 170 návin role - 30 metrů papíry a samolepicí fólie, pro každodenní použiti ve fotoateliérech a reklamních agenturách.
Navrženo pro všechny plno-barevné fotografie a grafiku. 

 

14,94 € Cena

Solution Prestige Luster RC 255 gsm

Luster RC 255 - Fotografický papír

Luster RC 255 - Saténový povrch s poměrně vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii s velmi rychle schnoucím povrchem. Široká barevná škála a pocit tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

Solution Canvas Cotton Matt 390 gsm

Canvas Cotton Matt 390 - plátno pro tisk

Canvas Cotton Matt 390 - Solution Canvas Cotton Matt 390 má matný povrch, je vyroben ze 100% bavlny, neobsahuje kyseliny, je odolný proti vodě a vyznačuje se silnou gramáží 390 gsm.

94,40 € Cena

Solution Daily Matt 230 gsm

MATT 230 - matný fotografický papír

Solution Daily MATT 230 návin role 30 metrů - papíry a samolepicí fólie, pro každodenní použiti ve fotoateliérech a reklamních agenturách.
Navrženo pro všechny plno-barevné fotografie a grafiku.

18,83 € Cena

Solution Prestige Semi Matt RC 255 gsm

Semi Matt RC 255 - Fotografický papír

Semi Matt RC 255 - nabízí profesionálním fotografům a grafikům další možnost v podobě fotografického mikroporézního papíru. Syté obrázky s vysokým rozlišením lze nyní zobrazovat na elegantním, decentním polomatném povrchu.

10,33 € Cena

Solution Prestige Semi Matt RC 255 gsm Warmtone

Semi Matt RC 255 - polomatný papír

Semi Matt RC 255 - Warmtone - nabízí profesionálním fotografům a grafikům další možnost v podobě fotografického mikroporézního papíru o přírodně bílým odstínu. Syté obrázky s vysokým rozlišením lze nyní zobrazovat na elegantním, decentním polomatném povrchu.

 

10,84 € Cena