PRODEJ PAPÍRŮ A INKOUSTU PRO TISK UMĚNÍ


Nabízíme vám tisková média, papíry, plátna, inkousty a další příslušenství pro tisk, které v našem tiskovém studiu sami používáme a máme s nimi dlouholetou osobní zkušenost. Díky této naší zkušenosti jsme schopni garantovat, že i vy budete s tiskovými médii od námi zastupovaných značek maximálně spokojeni.

Jednou z nich je i britský výrobce médií Innova Art, který byl založen na začátku 21. století skupinou průkopníků, kteří stáli u začátků inkoustového tisku v 80. letech 20. století. Všechna média které dnes Innova Art nabízí, splňují nejpřísnější archivní standardy, mají neutrální hodnotu pH a neobsahují žádné kyseliny ani lignin. Ani dodržení těchto přísných kritérií neznamená rezignaci na péči o životní prostředí. Dřevovina pro výrobu médií pochází z řízeně pěstovaných obnovitelných lesů.


ZASTOUPENÍ ZNAČKY INNOVA


Jsme oficiálními zástupci značky INNOVA na českém trhu, kde nabízíme tyto kategorie médií od Innova Art:

* Innova Editions® jsou média bez optických zjasňovačů, pH neutralní, vhodné pro reprodukce klasických děl i limitované edice originálních fotografií a grafik. Perfektní pro tisk umění v limitovaných sériích.

* Innova Fine Art jsou papíry pro archivní tisky s rozsahem od jemného matného povrchu až po výraznou texturu.

* Innova Photo Art je skupina papírů s polomatným nebo lesklým povrchem, které díky technologii FibaPrint® nejlépe navozují pocit klasické zvětšeniny na barytový papír z temné komory.

* Innova Canvas jsou plátna s lesklým nebo matným povrchem, vhodná pro Fine Art tisky, tisk fotografií, nebo interiérové dekorativní aplikace.

* YouTac® je revoluční potisknutelná samolepící folie, kterou lze aplikovat na nejrůznější povrchy bez jejich poškození a bez zanechání stop po odlepování. A navíc ji lze použít opakovaně.

PAPÍRY PRO TISK FOTOGRAFIÍ


Solution je značka firmy Falter, která byla založena v roce 1988. Dnes nabízí široké portfolio tiskových médií, inkoustů a dalších potřeb pro tisk. Na produkci papírů spolupracuje se zavedenými evropskými výrobci. Nabízí i pigmentové inkousty, které splňují nejpřísnější požadavky na stálobarevnost tisku. Inkousty Solution se prodávají v recyklovaných kazetách a lze je volně kombinovat s originálními inkousty v rámci jednoho tiskového stroje. Kromě pigmentových inkoustů jsou v nabídce i klasické barvivové (dye), eco-solventní nebo určené do minilabů (drylab). Tisková média od značky Solution se dělí na kategorie Fine Art, Prestige, Daily a Canvas. Fine art papíry SOLUTION vyrábí stára, slavná německá papírna.  


Produkty značky Solution a INNOVA dlouhodobě používáme a proto můžeme garantovat jejich prvotřídní kvalitu.Ke všem médiím nabízíme ke stažení ICC profily a po dohodě jsme schopni pomoci s kalibrací vašeho systému naším kolorimetrem X-Rite i1 Pro 3.PAPÍRY INNOVA | FOTOPAPÍRY | UMĚLECKÉ PAPÍRY SOLUTION | PIGMENTOVÉ INKOUSTY