Nejprodávanější

Aktivní filtry

Hotový rám BARTH série 210: Jasan

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Jasanový dřevěný rám. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

13,54 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Zlatá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Zlatý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Kartáčovaný světlý bronz

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Světle bronzový kartáčovaný hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

14,03 € Cena

Hotový rám BARTH série 209: Žlutý topol

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dřevěný rám ze žlutého topolu. Sklo má zabroušené hrany pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

14,15 € Cena

Hotový rám BARTH série 210: Popelavě černá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dřevěný rám s popelavě černým povrchem. Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.

18,03 € Cena

IFA-11 Photo Cotton Rag 315 gsm

Photo Cotton Rag 315 - umělecký fotografický papír

IFA 11 Photo Cotton Rag 315 - Ultra jemný umělecký papír, Photo Rag 100% bavlněný, s matným povrchem. Je kompatibilní s barvivovými i pigmentovými inkousty a vyznačuje se vynikajícím barevným gamutem a výjimečným d-max.

49,83 € Cena

Hotový rám BARTH série 1125: Černá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Černý hliníkový rám vyznačující se vysokou kvalitou zpracování, s precizními komponenty. Konstrukce využívá nejvyšší kvalitu hliníkových spojovacích komponentů, pro zajištění tuhosti rámu.

14,68 € Cena

Hotový rám BARTH série 916: Černá

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Černý hliníkový rám. Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

13,73 € Cena
Solution Fine Art Oslo 310 gsm, papír pro pigmentový tisk
  • Nové

Solution Fine Art Oslo 310 gsm

Fine Art Oslo - umělecký papír

Fine Art Oslo je unikátní výrobek určený pro umělce a fotografy, kteří ocení mimořádnou tiskovou kvalitu a přesnou reprodukci detailů. Papír má polomatný perleťový povrch, který vynikajícím způsobem odráží barvy díky své přirozené bělosti, která přidává hloubku a autentičnost. Fine Art Oslo je ideální volbou pro práce, které vyžadují přirozenou a věrnou reprodukci barev.

Fine Art Oslo je vyrobeno z 100% alfa celulózy, neobsahuje optické zjasňovače ani kyseliny. To zaručuje tisk v muzejní kvalitě s vysokou odolností proti stárnutí. Papír je kompatibilní s pigmentovými a barvivovými inkoustovými systémy.

136,97 € Cena
Solution Fine Art PORTO 290 gsm, papír pro pigmentový tisk
  • Nové

Solution Fine Art Porto 290 gsm

Fine Art Porto - přírodně bílý papír

Fine Art Porto je bílý papír z 100% a-cellulosy s texturovaným povrchem, který splňuje archivační normy.

88,17 € Cena

Hotový rám BARTH série 810: Černý topol

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dřevěný rám z černého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

62,39 € Cena

Hotový rám BARTH série 209: Křídový topol

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dřevěný rám z křídového topolu. Precizně zpracovaná kolekce rámů BARTH. Sklo má zabroušené hrany pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.

18,68 € Cena

Solution Daily Matt 230 gsm

MATT 230 - matný fotografický papír

Solution Daily MATT 230 návin role 30 metrů - papíry a samolepicí fólie, pro každodenní použiti ve fotoateliérech a reklamních agenturách.
Navrženo pro všechny plno-barevné fotografie a grafiku.

18,83 € Cena

IPF-121 Pictorico Ultra Premium OHP Transparency Film 184 gsm

Pictorico Ultra Premium OHP - průhledný film

IPF-121 Pictorico Ultra Premium OHP Transparency Film 184 gsm - Jedná se o průhledný polyesterový film, který je ideální pro výrobu negativů z digitálních dat a jako základ pro historické fotografické techniky, jako jsou platio-paladiový proces, kyanotypie, fotogram nebo gumotisk.

39,77 € Cena

Hotový rám BARTH série 810: Žlutý topol

HOTOVÉ RÁMY BARTH

Dřevěný rám ze žlutého topolu. Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny v Česku z dřevěného masivu. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

41,79 € Cena