Filtrovat podle

Povrch

Povrch

Složení

Složení

Prestige

Solution je značka firmy Falter, která byla založena v roce 1988. Dnes nabízí široké portfolio tiskových médií, inkoustů a dalších potřeb pro tisk. Na produkci papírů spolupracuje se zavedenými evropskými výrobci. Nabízí i pigmentové inkousty, které splňují nejpřísnější požadavky na stálobarevnost tisku. Inkousty Solution se prodávají v recyklovaných kazetách a lze je volně kombinovat s originálními inkousty v rámci jednoho tiskového stroje. Kromě pigmentových inkoustů jsou v nabídce i klasické barvivové (dye), eco-solventní nebo určené do minilabů (drylab). Tisková média od značky Solution se dělí na kategorie Fine Art, Prestige, Daily a Canvas.

Prestige

Aktivní filtry

Solution Prestige Glossy RC 255 gsm

Glossy RC 255 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii. Má velmi rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 300 gsm

Glossy RC 300 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii s hladkým lesklým povrchem. Má rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

11,72 € Cena

Solution Prestige Luster RC 255 gsm

Luster RC 255 - Saténový povrch s poměrně vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii s velmi rychle schnoucím povrchem. Široká barevná škála a pocit tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

Solution Prestige Semi Matt RC 255 gsm

Semi Matt RC 255 - nabízí profesionálním fotografům a grafikům další možnost v podobě fotografického mikroporézního papíru. Syté obrázky s vysokým rozlišením lze nyní zobrazovat na elegantním, decentním polomatném povrchu.

10,33 € Cena

Solution Prestige Semi Matt RC 255 gsm Warmtone

Semi Matt RC 255 - Warmtone - nabízí profesionálním fotografům a grafikům další možnost v podobě fotografického mikroporézního papíru o přírodně bílým odstínu. Syté obrázky s vysokým rozlišením lze nyní zobrazovat na elegantním, decentním polomatném povrchu.

10,84 € Cena

Solution Prestige Silk RC 270 gsm

Solution Prestige Silk RC 270 je mikroporézní papír s jemným strukturovaným povrchem, který dodává jedinečný charakter uměleckým reprodukcím nebo černobílé fotografii.

7,89 € Cena

Solution Prestige Crystal Metallic 255 gsm

CRYSTAL METALLIC 255 Ultra White -  je fotografický papír s mikroporézní vrstvou, který funguje na termálních i piezo inkoustových tiskárnách a je kompatibilní s inkousty na bázi barviva i pigmentu.

84,98 € Cena

Solution Prestige Luster RC 300 gsm

Luster RC 300 - Fotografický papír - saténový povrch s poměrně vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii. Velmi rychle schnoucí povrch. Široká barevná škála. Vzhled a dotek tradičního fotografického tisku.

110,45 € Cena