Filtrovat podle

Povrch

Povrch

Složení

Složení

Prestige

Podpořte krásu vašich obrazů a vytvořte ohromující prezentace s pomocí médií kategorie Prestige od značky Solution. Tato řada kvalitních bavlněných papírů je navržena pro tisk fotografií, grafik a obrazů, které potřebujete prezentovat divákům v tom nejlepším světle. S archivními vlastnostmi a vynikající barevnou reprodukcí poskytují média z kategorie Prestige dokonalý stavební kámen pro prezentaci vašich nejlepších děl.

Prestige

Aktivní filtry

Solution Prestige Glossy RC 255 gsm

Glossy RC 255 - Fotopapír

Glossy RC 255 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii. Má velmi rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

Solution Prestige Glossy RC 300 gsm

Glossy RC 300 - Fotopapír

Glossy RC 300 - Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných v architektonické fotografii s hladkým lesklým povrchem. Má rychle schnoucí povrch, široký barevný gamut a vzhled tradičního fotografického tisku.

11,72 € Cena

Solution Prestige Luster RC 255 gsm

Luster RC 255 - Fotografický papír

Luster RC 255 - Saténový povrch s poměrně vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii s velmi rychle schnoucím povrchem. Široká barevná škála a pocit tradičního fotografického tisku.

10,33 € Cena

Solution Prestige Semi Matt RC 255 gsm

Semi Matt RC 255 - Fotografický papír

Semi Matt RC 255 - nabízí profesionálním fotografům a grafikům další možnost v podobě fotografického mikroporézního papíru. Syté obrázky s vysokým rozlišením lze nyní zobrazovat na elegantním, decentním polomatném povrchu.

10,33 € Cena

Solution Prestige Semi Matt RC 255 gsm Warmtone

Semi Matt RC 255 - polomatný papír

Semi Matt RC 255 - Warmtone - nabízí profesionálním fotografům a grafikům další možnost v podobě fotografického mikroporézního papíru o přírodně bílým odstínu. Syté obrázky s vysokým rozlišením lze nyní zobrazovat na elegantním, decentním polomatném povrchu.

 

10,84 € Cena

Solution Prestige Silk RC 270 gsm

Silk RC 270 - jemný papír

Solution Prestige Silk RC 270 je mikroporézní papír s jemným strukturovaným povrchem, který dodává jedinečný charakter uměleckým reprodukcím nebo černobílé fotografii.

7,89 € Cena

Solution Prestige Proof Fogra 255 gsm

Proof Fogra 255 - nátiskový papír

Proof Fogra 255 -  je schválen společností Fogra jako polomatný nátiskový papír. Je navržen pro výrobu nátisků a profesionální aplikace správy barev.

46,06 € Cena

Solution Prestige Pearl RC 290 gsm

Pearl RC 290 - Saténový papír

Pearl RC 290 - Fotografický papír se saténovým povrchem s poměrně vysokým leskem, podobný papíru Solution Luster, ale s vyšší gramáží. 

110,45 € Cena

Solution Prestige Crystal Metallic 255 gsm

CRYSTAL METALLIC 255 - Fotografický papír

CRYSTAL METALLIC 255 Ultra White - je fotografický papír s mikroporézní vrstvou, který funguje na termálních i piezo inkoustových tiskárnách a je kompatibilní s inkousty na bázi barviva i pigmentu.

84,98 € Cena

Solution Prestige Glossy Metallic 255 gsm

Glossy Metallic 255 - Fotopapír

Glossy Metallic 255 - Mimořádně elegantní papír s kovově zlatým odleskem. Ideální pro všechny druhy fotografií, tiskovin, pozvánek, pohlednic, brožur.

84,98 € Cena

Solution Prestige Luster RC 300 gsm

Luster RC 300 - Fotografický papír

Luster RC 300 - Fotografický papír - saténový povrch s poměrně vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii. Velmi rychle schnoucí povrch. Široká barevná škála. Vzhled a dotek tradičního fotografického tisku.

110,45 € Cena