Filtrovat podle

Povrch

Povrch

Složení

Složení

Canvas

Použijte kvalitu vašeho tiskového stroje v kombinaci s plátny od značky Solution. Tato jedinečná řada materiálů je určena pro tisk fotografií nebo grafiky s vynikajícími parametry rozlišení a stálobarevnosti. S archivními vlastnostmi a dokonalou reprodukcí barev umožňují plátna Solution přenést vaše dílo na novou úroveň. Bez ohledu na to, zda jde o umělecké reprodukce nebo originální díla, se Solution Canvas získáte obrazy, které okouzlí diváky svou kvalitou a autenticitou.

Canvas

Aktivní filtry

Solution Canvas Polycotton Matt 380 gsm

Canvas Polycotton Matt 380 - plátno

Canvas Polycotton Matt 380 - Saténový povrch s vysokým leskem. Jedno z nejoblíbenějších láten používaných ve fotografii. Velmi rychle schnoucí povrch. Široká barevná škála. Vzhled a dojem tradičního fotografického tisku.

67,19 € Cena

Solution Canvas Cotton Matt 390 gsm

Canvas Cotton Matt 390 - plátno pro tisk

Canvas Cotton Matt 390 - Solution Canvas Cotton Matt 390 má matný povrch, je vyroben ze 100% bavlny, neobsahuje kyseliny, je odolný proti vodě a vyznačuje se silnou gramáží 390 gsm.

94,40 € Cena

Solution Canvas Polycotton Glossy 400 gsm

Canvas Polycotton Glossy 400 - silné fotografické plátno

Canvas Polycotton Glossy 400 - Plátno s jemnou tkanou strukturou, která nezasahuje do obrazu. Má lesklý povrch, neobsahuje kyseliny, má PH-neutrální povrch.

109,14 € Cena