Filtrovat podle

Povrch

Povrch

Složení

Složení

Canvas

Solution je značka firmy Falter, která byla založena v roce 1988. Dnes nabízí široké portfolio tiskových médií, inkoustů a dalších potřeb pro tisk. Na produkci papírů spolupracuje se zavedenými evropskými výrobci. Nabízí i pigmentové inkousty, které splňují nejpřísnější požadavky na stálobarevnost tisku. Inkousty Solution se prodávají v recyklovaných kazetách a lze je volně kombinovat s originálními inkousty v rámci jednoho tiskového stroje. Kromě pigmentových inkoustů jsou v nabídce i klasické barvivové (dye), eco-solventní nebo určené do minilabů (drylab). Tisková média od značky Solution se dělí na kategorie Fine Art, Prestige, Daily a Canvas.

Canvas

Aktivní filtry

Solution Canvas Polycotton Matt 380 gsm

Canvas Polycotton Matt 380 - Saténový povrch s vysokým leskem. Jeden z nejoblíbenějších papírů používaných ve fotografii. Velmi rychle schnoucí povrch. Široká barevná škála. Vzhled a dojem tradičního fotografického tisku.

67,19 € Cena

Solution Canvas Cotton Matt 390 gsm

Canvas Cotton Matt 390 - Solution Canvas Cotton Matt 390 má matný povrch, je vyroben ze 100% bavlny, neobsahuje kyseliny, je odolný proti vodě a vyznačuje se silnou gramáží 390 gsm.

94,40 € Cena