INNOVA

Britský výrobce médií Innova Art, který byl založen na začátku 21. století skupinou průkopníků, kteří stáli u začátků inkoustového tisku v 80. letech 20. století. Všechna média které dnes Innova Art nabízí, splňují nejpřísnější archivní standardy, mají neutrální hodnotu pH a neobsahují žádné kyseliny ani lignin. Ani dodržení těchto přísných kritérií neznamená rezignaci na péči o životní prostředí. Dřevovina pro výrobu médií pochází z řízeně pěstovaných obnovitelných lesů.

Ke všem médiím Innova jsou k dispozici ICC profily Innova a po dohodě jsme schopni pomoci s kalibrací vašeho systému naším kolorimetrem X-Rite i1 Pro 3.

INNOVA

Počet produktů: 36

Zobrazení 1-16 z 36 položek

Aktivní filtry

IFA-14 Smooth Cotton High White 315 gsm

Jemná luxusní textura s povrchovou úpravou pro inkoustové tiskárny. Tento papír je jedním z nejoblíbenějších archivních papírů pro digitální výtvarné umění od firmy Innova.
47,01 € Cena

IFA-04 Smooth Cotton High White 215 gsm

Tento papír je ideální volbou pro fotografy, kteří hledají čistý povrch bez textury pro své snímky. Vysoce bílý, hladký povrch je kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na vodní bázi s pigmentem a nebo barvivem.
33,58 € Cena

IFA-22 Etching Cotton Rag 315 gsm

Jemně zrnitý matný povrch tohoto bavlněného hadrového uměleckého papíru kopíruje tradiční leptané povrchy a 100% bavlněný základ poskytuje přirozený tón a pocit kvality.
47,01 € Cena

IFA-05 Smooth Cotton HW DS 225 gsm

Tento oboustranný umělecký papír kompatibilní s pigmentovými i barvivovými inkousty, je ideální pro vytváření vlastních fotoknih nebo portfolií. 100% bavlněný základ je pružný a pevný, vytváří čisté záhyby a hrany.
40,30 € Cena

IFA-24 Décor Smooth Art 210 gsm

Sametově hladká povrchová úprava a přitažlivý přirozený bílý tón tohoto papíru z něj dělají ideální pro tisky na masový trh. Tento lehký papír z alfa celulózy je skvělý pro tiskárny specializující se na reprodukci plakátů a restaurování, protože hladký povrch zajišťuje zachování i těch nejjemnějších detailů ve vašem uměleckém díle.
24,49 € Cena