Photo Art

PAPÍRY PRO TISK FOTOGRAFIÍ | KVALITNÍ FOTOPAPÍR | TISK FOTEK

Innova Photo Art je série papírů, která nabízí polomatné a lesklé povrchy speciálně určené pro použití s inkousty na vodní bázi. Nabídka je založena na nejoblíbenějších typech povrchu a zahrnuje papíry z oceněného portfolia Innova FibaPrint®. Série Photo Art je navržena podle tradičních barytových papírů, které známe z temných komor. Tyto papíry perfektně reprodukují vzhled a pocit z klasických ručních zvětšenin.

V naší nabídce najdete povrchy, které jsou velmi hladké, ale také jemně texturované, dostupné v odstínech přírodní i vysoké bělosti. S naší kolekcí Innova Photo Art si můžete být jisti, že získáte papíry, které splní vaše požadavky na kvalitu a vzhled tisků, ať už potřebujete tisknout fotografie, umělecká díla nebo grafické práce, nabídka Innova Photo Art vám umožní vytvořit výjimečné tisky, které budou důstojným ztvárněním vašich uměleckých vizí.

Photo Art

Aktivní filtry

IFA-39 FibaPrint® White Matte 280 gsm

FibaPrint® White Matte 280 - matný papír

FibaPrint® White Matte 280 - Zářivě bílý matný umělecký papír se vyznačuje archivními parametry s technologií krystalové vrstvy, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviva i pigmentu.

29,67 € Cena

IFA-49 FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 gsm

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 - archivní papír

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 - Vysoce bílý, ultra hladký lesklý digitální umělecký papír v archivní kvalitě s technologií krystalové vrstvy FibaPrint®, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami s pigmentovým i barvivovým inkoustem. 

39,55 € Cena

IFA-40 FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 325 gsm

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 325 - lesklý papír

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 325 - Vysoce bílý, ultra hladký lesklý umělecký papír archivní kvality s technologií krystalové vrstvy FibaPrint®, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi pigmentu i barviva. 

39,55 € Cena

IFA-59 RC Photo Lustre 260 gsm

RC Photo Lustre 260 - fotografický papír

RC Photo Lustre 260 - Zářivě bílý lesklý fotografický papír, jednostranný mikroporézní povlak, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviv a pigmentů.

27,59 € Cena

IFA-60 RC Photo Gloss 260 gsm

RC Photo Gloss 260 - lesklý fotopapír

RC Photo Gloss 260 - nabízí ideální povrch, pokud hledáte povrchovou úpravu tradičně spojovanou s fotografickými výtisky. Tento mikroporézní papír, kompatibilní s inkoustovými fototiskárnami je vhodný pro celou řadu aplikací od fotoknih až po nástěnné dekorační tisky.

27,59 € Cena

IFA-72 RC Photo Metallic Lustre 260 gsm

RC Photo Metallic Lustre 260 - metalický fotopapír

RC Photo Metallic Lustre 260 - Zářivě bílý lesklý fotografický papír s metalickým odleskem, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviv i pigmentů.

54,39 € Cena

IFA-71 RC Photo Metallic Gloss 260 gsm

RC Photo Metallic Gloss 260 - lesklý fotografický papír

RC Photo Metallic Gloss 260 - Zářivě bílý lesklý fotografický papír s mikroporézním coatingem, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviv i pigmentů. Má jasně bílý odstín a voděodolný povrch

54,39 € Cena

IFA-178 Resin Coated Photo Premium Matte 260 gsm

Photo Premium Matte 260 gsm - matný fotografický papír

Photo Premium Matte 260 gsm - RC základ tohoto papíru je kompatibilní s pigmentovými i barevnými inkoustovými tiskárnami a obsahuje speciální vrstvu proti zvlnění. 

39,18 € Cena