Photo Art

Innova Photo Art je skupina papírů s polomatným nebo lesklým povrchem, které díky technologii FibaPrint® nejlépe navozují pocit klasické zvětšeniny na barytový papír z temné komory.

Photo Art

Aktivní filtry

IFA-39 FibaPrint® White Matte 280 gsm

FibaPrint® White Matte 280 - Zářivě bílý matný umělecký papír se vyznačuje archivními parametry s technologií krystalové vrstvy, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviva i pigmentu.

29,67 € Cena

IFA-49 FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 gsm

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 285 - Vysoce bílý, ultra hladký lesklý digitální umělecký papír v archivní kvalitě s technologií krystalové vrstvy FibaPrint®, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami s pigmentovým i barvivovým inkoustem. 

39,55 € Cena

IFA-40 FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 325 gsm

FibaPrint® Ultra Smooth Gloss 325 - Vysoce bílý, ultra hladký lesklý umělecký papír archivní kvality s technologií krystalové vrstvy FibaPrint®, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi pigmentu i barviva. 

39,55 € Cena

IFA-59 RC Photo Lustre 260 gsm

RC Photo Lustre 260 - Zářivě bílý lesklý fotografický papír, jednostranný mikroporézní povlak, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviv a pigmentů.

27,59 € Cena

IFA-60 RC Photo Gloss 260 gsm

RC Photo Gloss 260 - nabízí ideální povrch, pokud hledáte povrchovou úpravu tradičně spojovanou s fotografickými výtisky. Tento mikroporézní papír, kompatibilní s inkoustovými fototiskárnami je vhodný pro celou řadu aplikací od fotoknih až po nástěnné dekorační tisky.

27,59 € Cena

IFA-71 RC Photo Metallic Gloss 260 gsm

RC Photo Metallic Gloss 260 - Zářivě bílý lesklý fotografický papír s mikroporézním coatingem, kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na bázi barviv i pigmentů. Má jasně bílý odstín a voděodolný povrch

54,39 € Cena