INBLADE vertikální řezací nůž3 944,60 €
S DPH

Vertikální řezací nůž Inblade řeže všechny materiály používané při výrobě a adjustaci fotografií a grafik.

Velikost
množství

Vertikální řezací nůž Inblade je ideálním nástrojem pro všechny, kteří ve svojí práci potřebují formátovat nejrůznější materiály, používané při výrobě a adjustaci obrazů a fotografií. Díky spolehlivému systému lineárního vedení ložisek hlavní rukojeti a celkově robustní konstrukci je zaručena vysoká přesnost a hladký řez.

Systém výměnné řezací hlavy vám umožňuje jednoduše měnit nože, určené pro různé materiály a je připraven i pro použití nejrůznějších nástrojů v budoucnu. Bez ohledu na to, zda pracujete s pěnovými deskami, sendvičovými materiály nebo galerijním sklem, tento nůž dokáže zvládnout formátování materiálů až do délky 305 cm. Je dostupný i v dalších velikostech, 165, 210 a 250 cm. Maximální tloušťka řezaného materiálu je 20 mm, v závislosti na použité čepeli.

Vertikální konstrukce nože má jednoznačnou výhodu nejen v úspoře místa na pracovišti, ale také v bezpečné manipulaci s řezaným materiálem. Materiál není potřeba pokládat na stůl a riskovat prasknutí nebo ohnutí, ale rovnou řezat ve vertikální poloze na menší díly, se kterými už je manipulace snadnější.

Pokud se pro vertikální řezací nůž Inblade rozhodnete, ušetříte čas i peníze. Díky vlastnímu formátování se nebudete muset spoléhat na dodavatele materiálů a jejich vysoké poplatky za přířezy. Navíc se vyhnete prodlevám způsobeným dodacími lhůtami. Vertikální řezací nůž Inblade je skvělým pomocníkem, který vám umožní nezávislost a efektivitu při zpracování různých materiálů pro vaše projekty.

Vertikální řezačka Inblade je dodávána se dvěma různými řezacími noži (další lze dokoupit):

• nůž pro řezání hliníkových kompozitů do tloušťky 4 mm
• nůž pro řezání polotvrdžxh materiálů do tloušťky 13 mm

72 85 61

Specifické reference

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

INBLADE vertikální řezací nůž

Vertikální řezací nůž Inblade řeže všechny materiály používané při výrobě a adjustaci fotografií a grafik.

Napsat hodnocení produktu

Související produkty

13 dalších produktů