Solution Canvas Polyester Matt Adhesive / Wallpaper 400 gsm139,15 €
S DPH

Solution Canvas POLYESTER MATT - plátno s adhezivní vrstvou

Solution Canvas POLYESTER MATT (400 gsm) Adhesive / Wallpaper je kvalitním materiálem určeným pro tisk grafických a dekoračních projektů.

Velikost
množství

  Platební metody

Na místě v hotovosti, bankovním převodem nebo on-line pomocí platební brány COMGATE.

  Reklamační řád

Podmínky reklamace se řídí platnými zákony a najdete je v Obchodních podmínkách DOT OR NOT.

Solution Canvas POLYESTER MATT (400 gsm) Adhesive / Wallpaper je kvalitním materiálem určeným pro tisk grafických a dekoračních projektů. Toto médium nabízí matný povrch z polyesteru, což zajišťuje elegantní a hladký vzhled. Materiál je bez obsahu kyselin, což přispívá k ochraně tisku a zajišťuje jeho dlouhou životnost. Médium je odolné vůči vlhkosti, což rozšiřuje jeho použití do různých prostředí.

Médium je také vybaveno adhezivní vrstvou, což usnadňuje jeho připevnění na různé povrchy. Je ideální pro různé aplikace, včetně tisku grafiky, tvorby obrazů a prezentací na výstavách, vytváření dekorativních prvků do interiéru a výroby tapet. S hmotností 400 gsm a jasně bílou barvou poskytuje médium robustnost a neutrální podklad pro vaše tisky.

Je kompatibilní s pigmentovými i barvivovými inkousty, což poskytuje širokou škálu možností pro tisk. Dostupné je ve formě rolí o šíři 24 a 44 palců, je toto médium je snadno manipulovatelné a skladovatelné. Celkově poskytuje Solution Canvas POLYESTER MATT (400 gsm) Adhesive / Wallpaper optimální kombinaci kvalitního polyesterového materiálu, matného povrchu a adhezivní vrstvy, což ho činí ideálním řešením pro rozmanité tiskové a dekorační projekty.

PSI-061PMS400-30

Specifikace

Složení
Polyester
Povrch
Matný
Hmotnost
400 g/m2
Typ
Canvas
Délka role
30 m

Specifické reference

16 dalších produktů