INBEST PRO řezací nůžŘada nožů InBest byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby uspokojila všechny požadavky na řezání široké škály materiálů; od nejjemnějších pružných až po jakékoli pevné materiály použávané pro adjustaci a rámování.

Velikost
množství

Řada nožů InBest byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby uspokojila všechny požadavky na řezání široké škály materiálů; od nejjemnějších pružných až po jakékoli pevné materiály použávané pro adjustaci a rámování. Jedinečná vlastnost lineárních ložisek pro vedení řezací hlavy zaručuje vynikající výkon a extrémní přesnost, nesrovnatelný s žádným jiným nožem na trhu. InBest Pro přidává k vybavení hliníkovou základnu se dvěma různými řeznými drahami: jedna s úzkou drážkou pro obecné účely, k použití s čepelovým nožem a druhá se zabudovaným řezacím pásem, který se používá s kruhovou čepelí. InBest Pro je také vybaven mechanismem pro zvednutí a udržení kolejnice s nožem, který lze použít z obou stran pro usnadnění manipulace s materiálem. Tento model doporučujeme přišroubovat ke stolu nebo pracovní ploše.
72 68 22

Specifické reference

Prozatím žádná hodnocení zákazníků.

Napsat hodnocení produktu

INBEST PRO řezací nůž

Řada nožů InBest byla vyvinuta a zkonstruována tak, aby uspokojila všechny požadavky na řezání široké škály materiálů; od nejjemnějších pružných až po jakékoli pevné materiály použávané pro adjustaci a rámování.

Napsat hodnocení produktu

8 dalších produktů