Značky

 • Inglet

  Inglet

  Společnost Inglet ze španělského města Tàrrega (Lleida) vyrábí a dodává širokou škálu produktů a příslušenství pro oblast rámování, adjustace, reklamní a vizuální komunikace.

 • Innova
 • Larson-Juhl

  Larson-Juhl

  "Jedinečnost a krása v nejvyšší kvalitě"

 • Nielsen

  Nielsen

  Značka Nielsen se stala během více než 20 let existence na trhu v Česku součástí obecného povědomí o velmi kvalitních materiálech pro rámování obrazů, adjustace, příslušenství k rámování a souvisejícího vybavení. Společnost Nielsen CZ, s.r.o., která logo Nielsen používá, pak nedílnou součástí distribučního trhu s těmito materiály, do značné míry určující zavádění nových trendů v rámovacích materiálech, adjustacích obrazů, vybavení rámařských dílen a také přístupu k zákazníkovi - vlastním servisu. V posledních letech se pak společnost Nielsen CZ, s.r.o. profiluje i na trhu uměleckých potřeb, výtvarných materiálů a jiného sortimentu pro uměleckou činnost profesionálů i příležitostných uživatelů.

 • Solution

  Solution

  Solution is a brand of Polish company Falter, founded in 1988. Coming from the photographic industry, today we mainly provide innovative and complete solutions in the field of ink jet printing. The development of the company always took into account the changing needs and transformations of the photo industry. We strive to find new challenges and meet the customer’s expectations with our activities. We achieve this goal by offering the possibility of choosing from a wide range of products, especially printing consumables.  Fine art Prestige Daily canvas