Seznam produktů značky Innova

Počet produktů: 29

Zobrazení 1-16 z 29 položek

IFA-04 Smooth Cotton High White 215 gsm

Tento papír je ideální volbou pro fotografy, kteří hledají čistý povrch bez textury pro své snímky. Vysoce bílý, hladký povrch je kompatibilní s inkoustovými tiskárnami na vodní bázi s pigmentem a nebo barvivem.
33,58 € Cena

IFA-05 Smooth Cotton HW DS 225 gsm

Tento oboustranný umělecký papír kompatibilní s pigmentovými i barvivovými inkousty, je ideální pro vytváření vlastních fotoknih nebo portfolií. 100% bavlněný základ je pružný a pevný, vytváří čisté záhyby a hrany.
40,30 € Cena

IFA-11 Photo Cotton Rag 315 gsm

Ultra jemný umělecký papír, 100% bavlněný, s matným povrchem. Je kompatibilní s barvivovými i pigmentovými inkousty a vyznačuje se vynikajícím barevným gamutem a výjimečným d-max.
38,90 € Cena

IFA-12 Soft Textured Natural White 315 gsm

Tento papír bez obsahu optických zjasňovačů a vyrobený z čistého alfa celulózového vlákna má přírodní bílý základ s lehkou texturou podobnou tradičním papírům. Příjemná hmatová struktura je navržena tak, aby kopírovala papíry na bázi bavlny.
35,91 € Cena

IFA-13 Cold Press Rough NW Cotton 315 gsm

Přírodní bílý povrch tohoto papíru lisovaného za studena byl navržen podle skutečného akvarelového papíru, propůjčuje vašemu archivnímu uměleckému tisku tradiční vzhled. Hrubý texturovaný povrch je potažen matným coatingem, kompatibilním s pigmentovými i barvivovými inkousty.
35,91 € Cena

IFA-14 Smooth Cotton High White 315 gsm

Jemná luxusní textura s povrchovou úpravou pro inkoustové tiskárny. Tento papír je jedním z nejoblíbenějších archivních papírů pro digitální výtvarné umění od firmy Innova.
47,01 € Cena

IFA-15 Soft White Cotton 280 gsm

Mírně strukturovaný povrch tohoto papíru kopíruje tradičně vyráběný papír. Obsah bavlny v podložce, potažený nejnovější technologií přijímající pigmentové nebo barvivové inkousty, poskytuje pocit vysoké kvality.
35,91 € Cena

IFA-178 Resin Coated Photo Premium Matte 260 gsm

Compatible with both pigment and dye inkjet printers, the resin coated base includes an anti curl layer. Ideal for printing large or small format displays. The surface is capable of reproducing a wide colour gamut and deep tonal range, making this paper a popular choice for work across the creative spectrum including photos, posters and retail ready art prints.
36,96 € Cena

IFA-22 Etching Cotton Rag 315 gsm

Jemně zrnitý matný povrch tohoto bavlněného hadrového uměleckého papíru kopíruje tradiční leptané povrchy a 100% bavlněný základ poskytuje přirozený tón a pocit kvality.
47,01 € Cena

IFA-24 Décor Smooth Art 210 gsm

Sametově hladká povrchová úprava a přitažlivý přirozený bílý tón tohoto papíru z něj dělají ideální pro tisky na masový trh. Tento lehký papír z alfa celulózy je skvělý pro tiskárny specializující se na reprodukci plakátů a restaurování, protože hladký povrch zajišťuje zachování i těch nejjemnějších detailů ve vašem uměleckém díle.
24,49 € Cena

IFA-25 Décor Smooth Art DS 220 gsm

Tento oboustranně potisknutelný archivní papír je kompatibilní s inkousty na bázi pigmentu a barviva. Je ideální pro vytváření propagačních materiálů, které kopírují vaše vysoce kvalitní výtisky.
32,65 € Cena

IFA-26 Soft Textured Cotton BW 315 gsm

Jemná povrchová struktura propůjčuje tomuto papíru pocit tradičních tisků. 100% bavlněný základ bez ligninu a kyselin poskytuje jemnost a kvalitu jako u papírů pro tradiční média, zatímco zářivě bílý matný povrch dodává moderní šmrnc.
40,30 € Cena

IFA-27 Cold Press Rough BW Cotton 300 gsm

Hrubá textura tohoto uměleckého papíru lisovaného za studena společně s kombinací bavlny a alfa celulózy dodává pocit premiové kvality. Díky výjimečnému d-max a vynikajícímu barevnému gamutu si můžete být jisti, že matný povrch tohoto papíru je schopen reprodukovat i ty nejjemnější tónové přechody na vašem uměleckém díle.
35,91 € Cena