Innova Art přichází s novým papírem s matně jemným povrchem pro inkoustový tisk fotografií. Nejnovější přírůstek do rodiny papírů Photo Art se jmenuje RC Photo Premium Matte 260 gsm a pyšní se všemi kvalitami RC papírů. Jde zejména o speciální povrchovou úpravu proti zvlnění, snadnou manipulaci a dostupnou cenu, které dohromady s jemným RC povrchem osloví řadu fotografů. To co odlišuje nový papír od ostatních RC papírů je povrch. Ultra jemný, bez textury a s matným povrchem zaručuje eliminaci jakýchkoli odlesků.

Chcete-li docílit premiového pocitu z vašich tisků, matný povrch se dokonale hodí pro tisky s jemnými detaily. Nový RC Photo Premium Matte 260 gsm je schopen reprodukovat dokonalé tonální přechody, intenzivní černé tóny i široké barevné škály. Je skvělou volbou jak pro černobílý obraz s temnou černou i zářivě barevné obrazy s nejmenšími detaily.

Díky rovnému matnému povrchu, který nedopustí žádné odlesky, budou i nezarámované obrazy poskytovat nerušený divácký zážitek. Při rámování oceníte snadnou manipulaci s RC podložkou nového papíru. Je kompatibilní a vhodný jak pro barvivový, tak i pro pigmentový tisk a je dostupný jak v rolích, tak i v arších. Díky tomu se nabízí pro domácí tisk i pro profesionální tiskové studio.

Ať už jste fotograf, který chce vytisknout edici fotografií, umělec tvořící reprodukce, nebo designér který chce vytisknout svojí grafiku, RC Photo Premium Matte 260 gsm vás nezklame v žádné disciplíně.