S více než 350 potvrzenými vystavovateli nabízejí akce největší a nejkomplexnější přehlídku inovací v oblasti širokoformátového tisku, technologie tisku na textil a signmakingu, softwaru a spotřebního materiálu od roku 2019, což představuje zásadní odrazový můstek pro oživení a dlouhodobý růst sektoru.

Přední dodavatelé, jako jsou Agfa, Avery Dennison, Brother, Canon, Durst, EFI, EFKA, Fujifilm, HP, Mimaki a Nazdar Ink Technologies, sledovali uvedení důležitých produktů na výstavu a návštěvníci mohou očekávat, že objeví nové technologie a spotřební materiál ve všech osmi halách. , s jasným důrazem na efektivitu výroby, flexibilitu aplikací a udržitelnost.

With over 350 confirmed exhibitors, the events offer the biggest and most comprehensive showcase of innovations in wide format, textile printing and sign-making technology, software, substrates and consumables since 2019, providing a vital springboard to the sector’s recovery and long-term growth.

Leading suppliers including Agfa, Avery Dennison, Brother, Canon, Durst, EFI, EFKA, Fujifilm, HP, Mimaki and Nazdar Ink Technologies have trailed important product launches at the show, and visitors can expect to discover new technologies and consumables throughout all eight halls, with a clear emphasis on production efficiency, applications flexibility and sustainability.