LARSON-JUHL hotové rámy

Rámy ze série BARTH jsou vyrobeny z dřevěného masivu nebo čistého hliníku, vyrobeno v ČR. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standardní nabídky konkurenčních rámů.  Rámy mají široký záběr profilů, tudíž i využití od základního domácího rámování přes profesionální výstavy, včetně možností 3D rámování objektů, dresů, trikotů, medailí, apod. obsahují vymezovací hranolek mezi sklem a deskou. Sklo je ve variantě obyčejné sklo a sklo  Clarity UV 70%. Přítlačné sponky jsou nerezové a sestavu doplňuje PH neutrální 200g podkladový papír.

LARSON-JUHL hotové rámy

Aktivní filtry

Hotový rám BARTH série 210

Typický a osvědčený profil v rozměru 28 mm x 18 mm zajišťující pevnost. To je Kolekce 210, vyrobená jak jinak, než z masivního přírodního dřeva topolu, jasanu, ořechu a dubu.
15,29 € Cena

Hotový rám BARTH série 215

BARTH je exkluzivní značka rámů. Tento profil 40 mm široký a 22 mm vysoký je prakticky nezničitelný. Ideální pro putování po výstavách a stále se stěhujících expozicích.

20,29 € Cena

Hotový rám BARTH série 810

cTyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny z dřevěného masivu, vyrobeno v ČR. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.

46,36 € Cena

Hotový rám BARTH série 820

Tyto dřevěné rámy BARTH jsou vyrobeny z dřevěného masivu, vyrobeno v ČR. Vynikají kvalitou a zpracováním na trhu s výměnnými rámy vybočují ze standartní nabídky konkurenčních rámů.
56,78 € Cena

Hotový rám BARTH série 916

Nejprodávanější profil z celé kolekce, rámy mají zabroušené sklo pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality, s přesným řezem a hladkým povrchem.
9,29 € Cena

Hotový rám BARTH série 1125

Exkluzivní značka vyznačující se vysokou kvalitou zpracování, s precizními komponenty. Konstrukce využívá nejvyšší kvalitu hliníkových spojovacích komponentů, pro zajištění tuhosti rámu.
10,73 € Cena

Hotový rám BARTH série 1828

BARTH je exkluzivní značka vyznačující se vysokou kvalitou zpracování, s precizními komponenty. Konstrukce využívá nejvyšší kvalitu hliníkových spojovacích komponentů, pro zajištění tuhosti rámu.
12,81 € Cena

Hotový rám BARTH SÉRIE 209

Precizně zpracovaná kolekce rámů BARTH. Sklo má zabroušené hrany pro bezpečnou adjustaci a záda jsou vyrobena z tvrzené eukalyptové desky vysoké kvality,s přesným řezem a hladkým povrchem.

10,69 € Cena