03.02.2013
KontAKTfoto 2012

Galerie 4 představuje v termínu 1. 2. -26. 2. 2013 výstavu KontAKTfoto 2012 – výsledky 17. fotografického workshopu portrétu a aktu s mezinárodní účastí pod vedením lektorky Terezy z Davle. 

Fotografická dílna portrétu a aktu s mezinárodní účastí vznikla v roce 1996, jako pokračování projektu Fotodiagonála, který Galerie 4 organizovala společně s anglickými, italskými a německými fotografy. KontAKTfoto je určeno posluchačům uměleckých škol, profesionálním fotografům a vyspělým amatérům, kteří mají možnost pracovat pod vedením předních českých fotografů, zabývajících se figurální tvorbou. Dílny se účastní průměrně dvacet fotografů, pět modelů, laboranti a technický personál. Lektory dílny byli např. Tono Stano, Gabina Fárová, Rudo Prekop, Vasil Stanko, Miro Švolík, Vladimír Židlický, Sára Saudková, Martin Schreiber, Robert Vano a další. 

17. ročník KontAKTfota, probíhal v areálu zámku Kamenný dvůr u Kynšperka nad Ohří. Lektorkou byla známá fotografka Tereza z Davle, která také vybrala  výstavní soubor několika desítek fotografií v abstraktním i reálném pojetí portrétu a aktu. 

 

 

 

 

kvalitní fotopapír | papír do tiskárny | papír pro inkoustový tisk | umělecký fotopapír