04.06.2009
MUSEO Silver Rag získal cenu DIMA 2009 - DIGITAL PRINTER SHOOT-OUT

Společnost InteliCoat Technologies – světová jednička ve výrobě krycích vrstev na papír a speciálních substrátů pro digitální tisk společně s výrobcem papírů MUSEO Fine Art, jedné z nejvýznamnějších značek archivního uměleckého papíru a plátna, oznámily, že výrobek MUSEO Silver Rag – barytový papír pro tisk fotografií získal cenu DIMA Shoot-Out Awards 2009 na letošním mezinárodním veletrhu pořádaným sdružením PMA. Odbornou porotou byl označen jako vítěz v kategorii "média 8,5 až 11 palců".

DIMA 2009 for Museo Silver Rag

"Jsme nadšeni, že DIMA vyznamenala Museo Silver Rag tímto prestižním oceněním," řekl David Williams, manažer Museo Fine Art. "Toto vítězství potvrzuje sílu portfolia našich Fine Art médií na trhu."

Museo Silver Rag ( Baryta ) kombinuje krycí vrstvu první svého druhu s archivním papírem ze 100% bavlny a bez kyselin, který umožňuje umělci dosáhnout bezkonkurenčního pigmentového fotografického tisku. Tento tisk působí svým vzhledem stejně jako tradiční barytový fotografický papír.
MUSEO Silver Rag je ideální pro profesionální tisk fotografií, černobílé a barevné fotografie, poskytuje vysoký D-max, vynikající tonální rozsah. Je vytvořen pro archivní standardy, je ideální pro výtvarné umění, tisk fotografií, pro sbírky, galerie, limitované série a taktéž pro profesionální velkoplošný tisk fotografií.